חדשות ועדכונים

 
כיצד אוכל לדעת איזו מערכת הפעלה יש לי?

לחץ קליק ימני על הסימן "המחשב שלי" (My Computer) בשולחן העבודה ובחר ב-"מאפיינים". בלשונית כללי (General) רשום סוג מערכת הפעלה.

קיצור דרך  אינטרנט אקספלורר נעלם לי משולחן העבודה

 בחלונות XP. בכדי להחזיר את צלמית הדפדפן לשולחן העבודה, יש לגשת לתפריט התחל ומשם ללוח הבקרה. בלוח הבקרה לגשת לתצוגה ומשם ללשונית שולחן עבודה, בתחת המסך ללחוץ על "התאמה אישית של שולחן העבודה"  ולבחור בצלמית הדפדפן – יש לאשר את כל החלונות. בחלונות ויסטה ובחלונות 7, כברירת מחדל, דפדפן האינטרנט לא מוצג כצלמית בשולחן העבודה, בכדי להציגו בכל זאת ניתן לגרור את צלמית הדפדפן מתוך תפריט התחל ותוכניות אל שולחן העבודה ובכך ליצור קיצור דרך על שולחן העבודה שלנו.

כיצד למחוק את היסטוריית החיפושים שלי בדפדפן  אקספלורר ?

בכדי למחוק את היסטוריית החיפושים יש לגשת בדפדפן האינטרנט לתפריט כלים, אפשרויות אינטרנט, לבחור בלשונית תוכן, ומשם מתחת לכותר השלמה אוטומטית להקליק על כפתור הגדרות. בתחתית המסך נמצא כפתור ניקוי ההשלמות האוטומטיות. על ידי לחיצה על כפתור זה, היסטוריית החיפושים במנועי החיפוש תנוקה מהדפדפן.

כיצד למחוק את היסטוריית הגלישה שלי בדפדפן  אקספלורר ?

 בדפדפן אינטרנט אקספלורר ניתן למחוק את היסטוריית הגלישה על ידי פתיחת תפריט כלים, אפשרויות אינטרנט, לבחור בלשונית כללי, מתחת להיסטוריית גלישה, קיים כפתור ייעודי המבצע מחיקת היסטוריה / מחיקת הסטורית גלישה. בדפדפני FireFOX, לחיצה משולבת על Control Shift ו Delete תקפיץ חלון ייעודי המנקה את היסטוריית הגלישה.

כיצד ניתן לבטל חסימת חלונות קופצים באינטרנט אקספלורר ?

יש לגשת לתפריט כלים - אפשרויות אינטרנט, בלשונית פרטיות, לסמן את חוסם הפריטים המוקפצים אינו פעיל. לאחר מכן יש לגשת ללשונית מתקדם ולהסיר את הסימון תחת "אפשר הרחבות דפדפן של יצרנים אחרים" , לאשר את החלון, לסגור את דפדפן האינטרנט ולאחר מכן לפתוח אותו מחדש הדפדפן שלי כל הזמן מודיע לי על כי הוא עובד מצב לא מקוון
במצב בו קופצת הודעת דפדפן של עובד במצב לא מקוון, יש ללחוץ על תפריט קובץ ולהסיר את הסימון "עבוד במצב לא מקוון". מיד לאחר ביצוע פעולה זו, דפדפן האינטרנט יחזור למצב מקוון ויהיה ניתן לגלוש בצורה תקינה.
 
אני לא רואה תמונות בדפדפן באינטרנט אקספלורר,
 
ודאו כי אפשרות הצגת התמונות זמינה. נווט לאפשרויות אינטרנט דרך תפריט כלים בראש הדף. כעת עיברו ללשונית מתקדם, ומתחת לכותר מולטימדיה, ודאו כי הסימון על אפשרות "הצגת תמונות" קיים. כמו כן, מומלץ לבצע איפוס לדפדפן האינטרנט, בכדי לבצע זאת בקרו במדריכים המקוונים תחת הכותר גלישה ודפדפנים. בדפדפן פיירפוקס, וודאו כי אפשרות טעינת התמונות באופן אוטומטי זמינה. נווטו לאפשרויות מתוך תפריט כלים בראש הדף. נווטו ללשונית תוכן, וודאו כי הסימון על אפשרות "טען תמונות באופן אוטומטי" קיים. כמו כן, מומלץ לבצע איפוס לדפדפן האינטרנט, בכדי לבצע זאת בקרו במדריכים המקוונים תחת הכותר גלישה ודפדפנים.
 
הדפדפן שלי כל הזמן מודיע לי על כי הוא עובד מצב לא מקוון
 
במצבים בהם קופצת הודעת דפדפן של עובד במצב לא מקוון, יש ללחוץ על תפריט קובץ ולהסיר את הסימון "עבוד במצב לא מקוון". מיד לאחר ביצוע פעולה זו, דפדפן האינטרנט יחזור למצב מקוון ויהיה ניתן לגלוש בצורה תקינה.

בעיית התחברות ב RDP מ Windows 10 לשרתים - הודעה על סיסמא שגויה

ארידור תקשורת בע"מ
ת.ד. 1016 בית חרות 4029100

 1700-701-123

טלפון :

077-202-5303

פקס :
support@icomm.net.il

אודותינו

איזור אישי

שירות ותמיכה

 מוצרים ושירותים

פרופיל חברה
תקנון
מדיניות Abuse
טפסים להורדה
שותפים עסקיים
גלישה ואינטרנט
מערכות הפעלה
דומיין ומיילים

עידכון פרטי המנוי
חשבוניות
פירוט עיסקאות
פניה לשירות לקוחות
שיחה ישירה לתמיכה
שירות לקוחות

icommTest
תיבת הדואר שלי
יצירת קשר
בדיקת מהירות הורדה

שרתי DNS
תוכנת הגנה וסינון
הורדות
תמיכה מרחוק

 זכויות יוצרים ©  icomm.net.il